01 Ekim 2013

TTNET Haksız Faturalandırılma!

İlk bağlamada arızadan dolayı bağlantı kurulamadı aynı tarihte arıza kaydı girdim, arıza süresince faturalandırılmayacağım söylenmesine rağmen arızadan dolayı kullanamadığım günlerde faturalandırıldı. Mağdur edildim haksız kazanç sağlandı. Arıza yaklaşık 20 günde giderildikten sonra SMS ile bilgilendirildim ayrıca kayıt altına alınan görüşmelerde beni doğrulayacaktır.

Abdullah 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön