23 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2585174

TTNET Haksız Fatura Ücreti Çıkardı

TTNET'e abone oldum ama kurulum sırasında ekiplerin tılgın adında modemin seri numarasının yanlış vermesinden dolayı internete yaklaşık 15 gün bağlanamadım. müşteri hizmetleri ile internete bağlanamadığımı ve bu gelecek faturadan düşülmesini istediğimde fatura çıksın sizden kullanamadığınız günlerden düşüm yapılacaktır dedi. Faturam çıktı müşteri hizmetlerini aradım kayıt oluşturdum ama bizim yapabileceğimiz hiçbir şey yok dediler ve kapattılar. Kullanmadığım günlerin iadesini yapılmasını istiyorum.

Emrah 1.362 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler