12 Haziran 2014

TTNET Haksız Fatura Talep Ediyor!

TTNET, 2013 Aralık ayında iptal ettirdiğim ADSL hattımı iptal etmeyip hala 6. ayda bile fatura göndermeye devam etmektedir.


1 MB bile veri akışı olmadan hizmet vermeden nasıl ücret talep edebiliyorsunuz ? Ayrıca internet hizmeti aldığım telefon numaramı iptal etmeme rağmen hala neyin üzerinden internet hizmeti verdiniz de fatura çıkarıyorsunuz?


Bununla ilgili defalarca aramama rağmen kayıt oluşturmama rağmen tarafıma dönüş yapılmamıştır. Ayrıca 3 gün önce açtığım kayıt için dönüş şekilleri çaldırıp kapatmak. Bu konunun çözülmemesi durumunda mahkemeye verileceğinizi bildirmek isterim.

Veysel 102 Okunma

Cevaplar

  • Veysel04 Eylül 2014

    Bu konu hakkında bir işlem yapılmamıştır ve hala fatura talebinde bulunmaya devam etmektedirler.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön