08 Mayıs 2013 #1786605

Ttnet Haksız Fatura Talebi!

7013118714 nolu abonelikten haksız yere adıma fatura çıkarılmış nisan 17 de şikayette bulundum müşteri temsilcileri bir aydır ilgilenmediği gibi beni bilgilendirme zahmetinde bulunulmuyor. Görüşmüş olduğum temsilci bana fatura çıkmayacağını belirtmiş ve teyit için tekrar başka bir temsilci ile görüşüp doğrulatmış olduğum halde fatura çıkarıldığı gibi bir aydır şkayetimle ilgilenilmiyor. Bu süreçte 6 7 kez kendim müşteri temsilcilerini aradım işi gücü bıraktım bu sorunla ilgileniyorum lakin bir arpa yol ilerleme yok,son olarak bu site ile ulaşmaya çalıştım burdan bir sonuç çıkmazsa dava sürecine geçeceğim.

R. 179 Okunma

Cevaplar

  • R.10 Temmuz 2013

    ciddi kurumsal sorunlar var

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön