11 Şubat 2014 #2288419

TTNET Haksız Fatura Sorununu Çözemedi

21.11.2013 Tarihinde (yalın Internet) TTNET 'ten Superonline geçiş yaptım.Bu tarihten itibaren TTNET fatura gelmeye devam etti. Fatura otomatik ödemede olduğu için 15 gün önce fark ettim.


TTNET müşteri hizmetleriyle görüştüğüm konunun kendileriyle alaka olmadığı Superonline devir bildirimi verilmediği söylüyorlar. Superonline hatanın kendilerinde olmadığı geçiş işlemi yapıldıktan sonra TTNET aboneliğin durdurup bu tarihten sonra fatura edemeyeceğini söylüyor.


TTNET net cevap alamadım. Superonline müşteri çözüm merkezi bildirdi 72 saat içinde haber verecekler.Abone yaparken her türlü ilgilenme varda. Sorun olduğunda niye kimseden net cevap yok.

İsmail 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön