26 Şubat 2015

TTNET Haksız Fatura Kesti

TTNET nakil işlemimi gerçekleştirmediği yani hizmet vermediği halde bana bir yıllık fatura çıkarmış. Bir de benim hizmet numaramdan ürün almışız ama ürünü kim aldı ne aldı bilgim yok. Müşteri temsilcileri şikayet formu oluşturmaktan başka bir şey yapmıyorlar. 48 saat içinde geri dönüş yapılacak deniliyor, 1 hafta sonra ben geri dönüş yapıp soruyorum. Artık ne kadar şikayet varsa.

Tayfun 55 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun27 Şubat 2015

  Çağrı merkezindeki arkadaşlar telefonu suratıma kapatıyor. Görüşmeler kayıt altına alınıyorsa 1 saat önce Oğuzhan bey'den önce görüştüğüm arkadaşla olan konuşmama bakarsınız adı murhak mıydı Nurhak mıydı neydi. Beni call center elamanı aramasın. Ona yetkim yok buna yetkim yok diyor. Yetkili kimse o arasın o zaman.

 • Tayfun27 Şubat 2015

  Kimse bana tatmin edici cevap vermiyor. Benim Hizmet numaramdan cihaz alınmış, bu cihaz ne diyorum bilinmiyor. Kim alınmış diyorum bilinmiyor. Online işlemlerden alınmış diyorsunuz. Online işlemlerden alındıysa kabloların arasından mı gönderdiniz ürünü , ürünü kime teslim ettiniz. Tek şifresi ne? Bana tek şifresini tebliğ ettiniz mi?

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön