10 Mayıs 2013 #1789973

Ttnet Haksız Fatura Gönderimi!

12 aylık taahhütlü internetimin süresi bittikten 3 ay sonra yeni bir kampanyaya geçmek için ttnet bayisine gittim. istediğim kampanyaya geçmek için yeni kullanıcı olmam gerekiyor dendi. Yeni internet bağlantısı yapıldıktan sonra eski aboneliğimin iptal olunacağı söylendi.


Fakat 1 ay sonra iptal edilmediğini öğrendim. Çok sayıda m.h. ile görüşmeme rağmen 2 ay sonra iptal gerçekleşti ve bu 2 aylık haksız kazanç olan faturaları ödememi istiyorlar. kesinlikle ödemeyi düşünmüyorum ve ödemeyeceğim.

Ufuk 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön