03 Mayıs 2013 #1776708

Ttnet Haksız Fatura Bedeli!

İkamet ettiğim evimi daha önceden oturduğum apartmanın 3 kat üstüne geçmem sonucunda nakil talebinde bulundum, ilk müracaatımında Ttnet 4440375 numaralı hatta yaptığım görüşmede 7 iş günü içerisinde geçileceğini beyan ettiler fakat geçilmedi 8 gün tekrar aradım talebimi yeniledim sonrasında sık sık talebimi yeniledim .


İlerleyen zaman içerisinde ikamet ettiğim apartmanın ınternet hattında sıkıntı olduğunu bana bildirdiler tabi bu bildiri bana yaklaşık olarak 20-30 gün içerisinde söylendi. Ben tekrar nakil işleminin yapılmasını istedim fakat olmadı bir buçuk ay içerisinde yapılmayınca bende aboneliğimi iptal ettirdim sonrasında Ttnet tarafından kullanmadığım bir buçuk aylık internet bedeli fatura.

İsmail 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön