19 Nisan 2013 #1752187

Ttnet Haksız Fatura!

3 yıl önce 2 yıl taahhütlü ikametime Ttnet ten abone olarak internet bağlattım. Taahhüt sürem dolduğunda telefonla aranarak aboneliğimin 1 yıl daha uzatmak isteyip istemediğim sorulduğunda kabul ettim.Fakat bu sürem dolduğunda taahhüdümün 2 yıllık olduğu ve aboneliğimi iptal ettiremeyeceğim iddia edilmiştir.


Müşteri hizmetlerine şikayetimi bildirdiğimde tarafıma şikayetimin kabul edildiği ve aboneliğimi iptal ettirebileceğim sms ile bildirilmiştir.Buna dayanarak aboneliğimi iptal ettirdiğimde ikametime taahhütlü sözleşmenin iptali gerekçesiyle 171.00 tl fatura gönderilmiştir. Benim bu tarihler arasında ttnet ile herhangi bir sözleşmem yoktur. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hüseyin 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 22.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön