23 Mart 2013 #1702221

Ttnet Haksız Fatura!

İptal ettirmiş olduğum 1841494** nolu fiber internet aboneliğime 85.75 tl lik bir son ödeme faturası çıkartılmış ve bu faturanın detaylarına baktığımda yaklaşık 30 tl lik kısmın tvbu üyeliği ile ilgili olduğunu öğrendim. Oysaki müşteri hizmetleri tarafından aranarak tivibu hizmetinden 6 ay ücretsiz olarak faydalanabileceğim ve bu süre zarfında iptal ettirme durumunda herhangi bir ücret alınmayacağı tarafıma telefonumdan söylenmişti. Faturama yansıtılan bu haksız 30 tl lik ücret ile ilgili ikinci kez şikayet kaydı oluşturmama rağmen düzeltme yapılmadı.Öncesinde de tivibu cihazlarını teslim etmeme rağmen cihazlar ile ilgili fatura çıkartıldı.Bunları bile takip edemiyorsanız bu işi yapmayın hiç.

Okan 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön