19 Mart 2013 #1693116

Ttnet Haksız Fatura!

06.02.13 tarihi itibariyle ilk 2 ay ücretsiz kampanyasına geçmeme rağmen, Ttnet benden şubat ayının 22 gününü ekstra olarak talep etmiş bulunmaktadır. Ocak ayı faturamı ve geçmiş tarihli tüm faturalarımı ödediğim halde şubat ayının ''ayın birinde faturayı kesiyoruz'' diyerek talep edilmesi sonucu benden haksız olarak 22 günlük tutar talep edilmiş ve ödeme yapmadığım taktirde Ads limin kullanıma açılmayacağı bilgisi verilmiştir. Benden haksız olarak bu tutar tahsil edilmiş ve sonraki faturalarıma yansıtılacağı bilgisi verilmiştir. Ancak şubat ayı için mağdur durumdayım. Özür dilemek ve hatalarını düzeltmek bir yana , bu tutarı haksız bir biçimde tahsil eden Ttnet ten şikayetçiyim.

Ayse 7 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön