05 Eylül 2014

TTNET Haksız Fatura!

21.07.2014 tarihinde tarafıma gönderilen 132.65 tl lik faturanın iptalini talep ediyorum. Taşınma sebebiyle taahhütüm bitmeden üyeliğimi iptal etmek istedim. Konu ile ilgili TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bana taahhüt sürem dolmadan çıkmam halinde ceza ödeyeceğimi belittiler.

İptal yerine üyeliğimi dondurur isem hem fatura ödemeyeceğimi hemde dondurma işleminden sonra taahhütüm dolacağı için herhangi bir ceza ödemeden üyeliğimi iptal edebileceğim ve bu sürede üyeliğimi istediğim zaman devir edebileceğim söylendi.TTNET müşteri ilişkilerine de faturayı mail attım ancak halen bir cevap alamadım. Bu işler için fazla vakti olmayan biri olarak konunun verilen vaatlere göre kapanmasını istiyorum.

Mahmut 146 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön