13 Mart 2013 #1684207

Ttnet Haksız Fatura!

İnternet imiz faturamızı 15,02,2013 tarihinde açma kapama ücretini de ödediğimiz halde açılmadı konuyla iligili müşteri temsilcileriyle görüşüldü ama bir sonuca ulaşılamadı kapama talebinde bulunduk bugün ödemem gereken bedelin 252,50 tl olduğu söylendi ve bunun içerisinde internet hizmeti almadığım günlerin tutarı var bir de Ttnete yatırmış olduğum ve hizmet almadığım açma kapama tutarıda var. Taahhütte belirtilen erken kapama cezasını anlarım ama bu haksız yere alınan ücretlerin faturamdan düşmesini istiyorum Ttnet gibi kurumsal bir firmanın kendisine yakışanı yapmasını bekliyorum.

Yeşim 242 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön