06 Nisan 2015
Yorum Yap
#3158290

TTNET Haksız Borç Çıkardı!

04.12.2014 tarihinde şehir dışında iş seyahatinde olmam sebebi ile TTNET ofislerine gidemediğim için telefon ile üyeliğimin iptal edilmesini istedim. Ancak borçlar gelmeye devam etti. 2 kere daha borç için aradıklarında iptal ettirdiğimi söyledim. Şimdi ise kelime oyunları ile biz size söyledik TTNET ofisine gidip imza vermeliydiniz, dilekçe vermeliydiniz üyeliğiniz iptal edilmediği için borcu ödemem gerektiği söylendi. Kullanmadığım internet faturaları için neden ödeme yapmak zorunda kalayım? Kaldı ki yoğunluğum sebebi ile uğrayamama ihtimali 500 lira ile cezalandırılamaz. Telefon ile üyelik iptali söz konusu değilse o zaman bu bilgiyi hiçbir mecra da paylaşmayın.

Banu Banu 122 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları