14 Haziran 2013

TTNET Haklı Olduğum Halde Geri Ödeme Yapılmadı!

İlk önce haksız fatura çıkarttıkları için TTNET'e şikayetim oldu kabul edilmedi daha sonra buraya ve tüketici haklarına başvuruda bulundum ve haklı görüldüm sonra TTNET'ten aranarak paranız faturanızdan düşülecektir dendi ancak düşülmedi. Aldıkları haksız faturanın önümüzdeki ay ve takip eden aylarda düşülmesini istiyorum ayrıca geçen ay kendi hatalarından dolayı 1 ay sürekli hat kesintisi yaşadım işlerim aksadı TTNET yüzünden 1 ay boyunca verdiğim telefon parasına mı yanacağım yoksa kullanmadığım halde aldıkları faturaya mı?

Ettiğim zararlara mı bunun için en azından 1 aylık faturanın da iptal edilip yani yaklaşık 120 TL'nin önümüzdeki ay ve takip eden aylarda faturamdan düşülsün.

Mustafa 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa17 Haziran 2013

    az önce arandım tüketici haklarının kabul ettiği ve ttnetin ödeme taahhütünde bulunduğu ücretin ellerinde şu anbilgi olmadığı söylenerek kabul edilmediği söylendi yalan söyleniyor tüketici haklarını bile hiçe sayan bir firma ttnet mahkemeye vermeyi düşünüyorum ve bir daha sizinle çalışmayı düşünmüyorum, sizden hizmet alacaklarada şiddetle uzak durmalarını öneriyorum almadığınız hizmetin parasını ödersiniz iyi günler.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön