27 Şubat 2014

TTNET Haklı Olduğum Halde Fazla Ücret Tahsil Edildi

TTNET' ten 2012 aralık ayında 12 ay taahhütlü internet aboneliği yaptırdım. 2013 aralık ayında taahhüdüm doldu. İstanbul'a taşınacağım için taahhüdümü yenilemedim. Mart 2013 te internetimi iptal ettirmek istediğimde taahhüdün 12 ay değil 24 ay olduğunu ve bu sebeple yapılmış olan indirimlerin tümünün tahsil edileceğini bildirdiler. Bende taahhüdün 12 ay olarak yapıldığını ve ses kayıtlarının dinlenmesini talep ettim, ses kayıtları dinlendi ve haklı olduğumuz ortaya çıktı.


Türk Telekom ana bayi inden iptal işlemleri yaptırdık. Aradan kısa bir süre sonra evimize TTNET'ten yazılı evrak geldi. TTNET taahhüt nedeni ile borç çıkartmış ve borcu ödedik. paramızın iadesini istiyoruz.

Kıymet 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön