10 Mart 2014

TTNET Hakkımızı Verin

10 yıllık ADSL abonesiyim. 2012 yılında hattımda kopmalar olduğu için hattımın bakılmasını talep ettim. Gelen görevli kutuda ki kablomuzu beğenmeyerek yeni kablo çekeceğiz dedi. Çerçevemizi deldi kablo geçirdi. Kendisinden şikayetçi olduk. Ertesi gün 8 mb gelen sinyalimizi 6 mb düşürdü beyefendiler.


Neymiş hattımız 8mb kaldırmıyormuş. 2009 yılından beri 8mb kullandığım hattı önce 6mb sonra 3mb şimdide 2mb düşürdüler. Gelen Sinyal 2mb gözükse de speedtest yaptığımızda çıkan sonuçta ortada.


Müşteri hizmetlerini arıyoruz personel hakkında şikayet açacağız hop hat kopuyor. İlçemizdeki çalışan sırf şikayetçiyiz diye resmen bizimle alay ediyor ve sonuç alamıyoruz..

Levent 132 Okunma

Cevaplar

  • Levent'in Teşekkür Mesajı12 Mart 2014

    2 yıl sonra gelen çözüm buna da şükür ilginiz için teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön