20 Nisan 2013 #1754459

Ttnet Hakkımı İstiyorum!

2012 yılında interneti kullanmadığım halde sadece taahhüdün bitimine kadar beklemem söylemiş ve hattım benim kapatma talebime karşılık kapatılmamış ve bir haftadan az bir süre kala onayım olmadan kapatılmıştır. Ayrıca hattım kapatılana kadarda her hangi bir uyarı yapılmamıştır.


Kapatılmaya gerekçe olarak ise sabit telefon bağlantım olmadığı söylenmiştir. Kullanmadığım 6 ay + taahhüt bedeli ve fatura gecikme bedelleri aceleci bir tavırla avukata verilerek icra tehdidi ile tarafımdan zorla alınmıştır. Israrla devam eden şikayetlerim sonucunda bir bildirim numarası verilerek 3 aydır atlatılmaktayım. Sizin iyi niyetli olmadığınızı anlamış ve bende size karşı dava açacağımı belirtiyorum.

Oğuz 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön