10 Eylül 2013 #2003745

TTNET Hakikaten Şaka Gibisin!

Bugün annemlere gittiğimde bana ait olduğu yazan TTNET faturası gördüm. Önce şaka sandım okudum 24,62 TL'ye yakın borcum olduğunu yazan kağıt tam 2011 şubat ayına ait olup Av.B*** Demir (operasyonel hukuk hizmetleri birim yöneticisi) tarafından yollanmış. Altta da not ödeme yaptıysanız dikkate almayın yazısı!


Ya hakikatten şaka ya evlendim evden ayrılalı 2 yıl olmuş ödemelerimin bittiğine dair ses kayıtlarım dahi var iken birde bu şekil bir not sanırım TTNET kalitesini düşürme peşinde yani hayır benim borcum yok bu kanıtlı da bu borç yazısını kafalarına göre yazıp eminde olmadan nasıl yollarlar hayretteyim.


Şimdi TTNET, sorarım size 3 yıldır hadi ödeme yapmadım varsayalım ki öyle birşey yok 3 yıldır neredeydin?

Ceyhan 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön