15 Nisan 2013 #1742294

Ttnet Haftalardır Modemi Yollamıyorlar!

Bundan haftalar önce Ttnet ile sözleşmem dolduğu için bir yıllık bir sözleşme daha yaptım ve bir adette modem istediğimi belirttim ve adresimin eksik olduğunu belirttiler adresimi ve bilgilerimi defalarca güncellememe ve defalarca şikayette bulunmama rağmen bir modemi adresime gönderemediniz ancak iki aydır benden modem parası alınıyor. İnsanla dalga geçer gibi iş yapıyorsunuz zorunlu olmasam evime Ttnet i hayatta sokmam. Hizmet sıfır.

Yasin 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yasin26 Nisan 2013

    ttnet tarafından yine bir kazık daha yedim.müşteri yetkilisi beni nisanın 17 sinde arayarak,modem siparişi girilmediği ve paketimi bir üst pakete çıkarıp tekrar eski kampanyama döneceğimi söylediler ancak böyle birsey olmadı ,bir üst pakete çıkart nasıl olsa müşteri unutur dimi efendim.sizi gidi sahtekarlar hem modem parası kesiyorsunuz hemde modem yollamıyorsunuz bu titinetten en kısa sürede kurtulacam inşallah.bizim paramızı yiyorsunuz haram olsun.Allah belanızı versin.bu kadar ... çalışan başka bir kurum yoktur sadece müşteriyi yolma taraftarı olan.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön