28 Mart 2013 #1712811

Ttnet Haftalardır İade Edilemeyen Alacağım!

04. 03 tarihinde alacağım olan 278 tl için müşteri temsilcisi yapmam gerekenleri belirtip, 05. 03 tarihinde istediği yeni ttnet üyeliği yapılmış olup aynı gün aktif olunmuştur. Aktif olduktan sonra Ttnet ile irtibata karşılıklı olarak geçilmiştir. (06. 03) bu tarihteki görüşmeler 10-15 gün içerisinde tutarın iade edileceği belirtil ve IBAN alındı.


15 gün bekledikten sonra tekrar ttnet mhz ile irtibata geçtim, Müşteri temsilcisi yatırılmış olması lazım dedi fakat yatan tutarın olmadığını söyledim kayıt açtığını ve inceleceğini söyledi ve IBAN teyit edildi. 2 gün sonra tekrar aradım yine aynı cevap ve IBAN yenilendi. Bugün aradım yine aynı durum. Artık iade istiyorum...

Ramazan 9 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön