07 Eylül 2013

TTNET Haftalardır Hız Limitimi 2 Mb'e İndirmiş Durumda!

Daha önce aylarca bağlandığım hız olan 9 mb. 4mb'e düşürülmüştü, bununla ilgili inatla hiçbir çözüm üretmeyen TTNET, şimdilerde ise haftalardır hızımı 2 mb'e indirmiş durumda!

Defalarca şikayet kaydı oluşturmama rağmen ilgisiz, çözüme yönelik sıfır yaklaşım sergilemektedirler! Yüksek ücret karşılığın da kullanmış olduğum paketin içeriğini haksız bir şekilde kısıtlamaktadırlar, hukuki yollara başvuracağımı da not düşerim.

Muratsani 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön