30 Ağustos 2013 #1984124

TTNET Habersiz Üyelik Yapıp, Borcundan Dolayı İcraya Vermiş!

"TTNET Yalın İnternet" hesabı açtırdığım tarihte, (Dondurulmuş) Kapalı olan eski telefon hattımın üzerine başka bir ADSL hesabı daha açılmış. "444 0 375"'i arayarak bu hattın bana ait olmadığını, açtırmadığımı, kapatılması gerektiğini ve görünen borcun iptal edilmesini istedim.


Hat kapatılmış ve kapatma ücreti olarak 150 TL daha sözde borcumun üzerine eklenmiş. 30 Ağustos'ta adıma hukuki işlem yapılacağına dair SMS aldım. Bu tarihe kadar en az 5 kere "444 0 375" numaralı sözde çözüm numaralarına konuyla ilgili şikayet bıraktım. Çözülmedi. Müdürlüğe gidip dilekçe yazdım, 1 hafta içinde çözülmedi. Beni haksız yere icralık yapacak olan bu şirketin bu ilgisizliğini kınıyorum.

Gürdal 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön