16 Mayıs 2013 #1801514

Ttnet Habersiz Tivibu Web Ücreti Yansıtılmış!

Bundan 4-5 ay önce müşteri hizmetleri tarafından arandım. Önerdikleri şartları ( ilk 2 ay ücretsiz, 10 ay 19,90 TL ) kabul ederek ttnet abonesi oldum. İlk faturama internet dışında tivibu web ücreti de yansıtıldığını fark ettim. Web sayfası üzerinden firmaya şikayette bulunup "bu aboneliğin onayım olmadan yapıldığı ve ödediğim paraların iadesini istedim".


Bu arada mevcut tivibu aboneliğimi de yine firmanın web sitesi üzerinden iptal ettim. Buna rağmen bırakın geçmişte ödediğim paraların iadesini bu ayki faturamda yine tivibu web ücreti olduğunu gördüm. Meblağ önemli değil ama bu firmalar istediklerini yapma hakkına sahip midir?

Nuri 47 Okunma

Cevaplar

  • Nuri16 Mayıs 2013

    ttnet şikayetime çözüm bulmadı.Sadece beni arayarak "şikayetimin ilgili birime iletildiği" konusunda bilgi verdiler.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön