20 Ocak 2014 #2243927

TTNET Habersiz Tarife Ücreti Değişikliği Yaptı

1 yıl taahhütlü bunun karşılığında da indirimli paket satın aldım. Ancak taahhüt sürem dolar dolmaz faturam 42 TL den 72 TL ye çıkarıldı. Durumu bildirmeme rağmen bana dönüş yapılmadı. Şimdi TTNET yetkililerine sormak istiyorum. Sözleşmemde açıkça tarife değişikliğinin bana bildirilmesi yazılı. Onayım alınmadan neden bu değişiklik yapıldı. Dolan süre benim taahhüt sürem, indirim sürem değil. Bu ikisi birbirine nasıl bağlandı.


Bana ait olmayan bu faturayı ödemeyeceğim. Bunun yanında kendi faturamı da ödememiş olacağım. Bir olumsuzluk oluşmaması için, lütfen bu faturayı iptal edip faturamı yeniden düzenleyin. Mümkünse Eski tarifem devam etsin, değilse sözleşmemi de iptal edin. .

Haluk 118 Okunma

Cevaplar

  • Haluk25 Ocak 2014

    Son soruya biraz da mecburen 5 verdim. ilk soruda ise tereddüt ettim. TTNET müşteri temsilcileri gerçekten ilgili ve saygılı, Ancak anladığım kadarı ile yetkililer farklı düşünüyor. Kanaatimce TTNET tekel konumunda olmanın her türlü imkanını kullanma niyetinde.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön