07 Şubat 2014 #2281004

TTNET Habersiz Tarife Ücreti Artışı

Net limitsiz kullandığım pakete yeni yılla birlikte gelen zammın kullanmak isteyip istemememiz bile sorulmadan faturaya yansıtılmıştır. Utanın. En kısa sürede iptal hizmet alımını iptal ediyorum.

Serhan 67 Okunma

Cevaplar

 • Serhan08 Şubat 2014

  iletişim kuran personeliniz kibar ve nazik fakat çözüm aşamasında öneri ve ya tüketici aşamasında çözüm olmaksızın görüşmenin sonuna geldiğimizi hissettiriyor.müşteri memnuniyeti adına yapılan hiç bir şey yok .Sadece prosedür değil tüketiciyi de düşünün ki benim gibi farklı bir firmadan hizmet almak için farklı yollara giresin.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serhan07 Şubat 2014

  Bana ulaşarak bilgi aktaran müşteri temsilciniz,sorularıma cevap vermek yerine kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz diyerek konuyu farklı bir yere çekiyor.Soruna çözüm bulmak yerine keyfe keder prosedür diyerek işin içinden çıkmaya çalışıyorsunuz.Müşteri mağdur nasıl edilir en üst düzeyde performans sağlıyorsunuz.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön