16 Mart 2013 #1688881

Ttnet Habersiz Tarife Değişikliği Yapılmış Faturalarım Uçuyor!

Uzun yıllardır Ttnet firmasından internet hizmeti alıyorum. Ancak son dönemde nedendir bilinmez internet faturalarım tarifem de herhangi bir değişiklik yapmamama rağmen sürekli artmaya başladı. Bugün ttnet çağrı merkezini aradım ve sonunda zor da olsa düşürdüm. Konuyu telefona çıkan çağrı merkezi elemanına anlattığımda aldığım cevap ilginçti. Tarife değiştirdiğimi ve bu işlemi telefonla yaptığımı söylüyordu ki tahmin edersiniz ki böyle bir şey yapmadım.


Bu ttnet benim adıma karar vererek tarife değişikliği yapmış ve beni yüksek fatura ödeme yükümlülüğüne itmiştir. Konuyla ilgili gerçekten ciddi sinirlerimin bozuk olduğunu ve bu konuyu Tüketici hakları mahkemesine ileteceğimi bildiririm.

Cenk 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön