29 Ocak 2014 #2264457

TTNET Habersiz Taahhütlü Tarife Güncellenmesi

28 şubat 2011'de (24 ay taahhütlüymüş) limitsiz int. paketi aldım. Ancak bu dönemde internette sıkıntılar oldu ve kayıt bıraktım. 2 senedir cevap gelmedi. İnterneti kapattırmak istedim sırf taahhüdün cezası için kapattırmadım. 28 şubat 2013 tarihinde sona ermiş olması gerekirken nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde babamın verdiği onay ile güncelleniyor ancak dikkatinizi çekerim; saat sabahın "07.30" da.


Bir de bunu operatör arkadaş dalga geçer gibi söylüyor. Babam sabahın köründe telefonu açacak bir de bana sormadan size taahhüde onay verecek, şaka mısınız? Yine bununla ilgili kayıt bırakıyorum ancak halen ona da cvp gelmedi.

Şükran 80 Okunma

Cevaplar

 • Şükran19 Şubat 2014

  Lütfen, taahhütümü iptal edin.

 • Şükran17 Şubat 2014

  Merhabalar, konuyla ilgili ilk müracatımı 29 ocak da yaptım ancak halen bilgilendireme, geridönüş, konuyu çözmek anlamında bir girişim, maduriyetin giderilmesi...... hiç birisi yapılmadı. Şu dakika itibari ile bu sesdsizliğinizi arkniyet olarak değerlendirmekteyim..

 • Şükran13 Şubat 2014

  merhaba, dün de bu gün de tarafınızdan geri dönüş alamadım.

 • Şükran12 Şubat 2014

  Merhaba , arama yapıyorsunuz ancak beklemeye aldığında müşteri temsilcisine bağlanmadan hat düşüyor.

 • Şükran12 Şubat 2014

  Bu gün de merhaba, yaklaşık 10 gündr tarafınızdan bilgi geri dönüşü bekliyorum ancak halen beklemekteyim. Verilmeyen bir taahhüt var ortada lütfen bunun iptalini istiyorum......

 • Şükran10 Şubat 2014

  Merhaba, Hala sizden konuyla ilgili bilgilendirme için bir mail yada bir telefon almış değilim, lütfen mağduriyetimi bir an önce çözün.

 • Şükran03 Şubat 2014

  Merhaba, Operatörlerinizden Gülşen hanım beni aramış olup bilgi aktarmıştır ancak kendisi oldukca kaba bir tavır takınmıştır. Aktardığı bilgi ise yanlış değil ancak oldukca EKSİKTİR. 25 mart 2013 tarihinde şahsın Küçükyalı Telekom Müdürlüğüne giderek güncelleme yaptığını soyledi, itiraz ettim ancak elimizde imzalı evrak var deyip beni anlamak istemedi. Evet doğru, elinizdeki imzalı evrağı detaylı incelerseniz sizde göreceksinizki o başvuru; TTNET'in İNTERNET+TELEFON+TİVİBU EV hepsi birarada olan paketi içindi. Bununla alakalı da çok savaş verdim öncelikle alt yapınız uygun başvurunuzu alalım diye arandım, sonra ben hepsi bir arada olanı istiyorum dedim onun içinde alt yapı uygun hemen merkezlerimizden başvuru yapabilirsiniz dediler. Neyse başvurduk 2 hafta sonra zoraki geldiler bişeyler yapmışlar bişey eksik diyip gitmişler. Gidiş o gidiş aramak ve bilgi vermek asla yok. Ben arayıp sorana kadar... Alt yapınız uygun değilmiş dolayısı ile iptal edilmştir denildi. Ama ben İNTERNET TAAHHÜTÜM yenilensin diye birşey demedim!!!!!!! Lütfen hatanızı düzeltip benim taahütümü İPTAL edin.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şükran30 Ocak 2014

  Çağrı merkezinize ulaşıyorum ancak arkadaşlar bana net ve yeterl bilgiyi aktaramıyorlar. Cvp klasik inceleniyor.. İnceleniyor... İnceleniyor.... 2 senedir kayıtlara ulaşamadınız bizlerde bilgisayar ortamında çalışan IT den veri / data aktarımında yada depolanmasından anlayan insanlarız. Sizden kesinlikle memnun değilim. Bir internet paketi değişikliği yapmak yada interneti kapatmak bu kadar zor olmamalı. Kısaca taahhütümün iptal edilip internetimin kapatılmasını istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön