13 Mayıs 2013 #1794593

Ttnet Habersiz Taahhüt!

Hiç bir yerde imzam yok ama Taahhüt vermiş bulunuyorum. Ttnetin ınternet sitesinden yalın ınternet başvurusu yaptım. Alt yapı uygun olmadığından telefon ve interneti kampanyalı olarak verdiler.


İnternetimi dondurmak istediğimde kampanyalı olduğundan dondurma işlemi yapılamaz bunun yerine hazırnet yapalım dediler. Tamam dedik daha sonra tekrar eski haline getirince bu sefer indirimli fiyat yok Taahhüt verilmiş ve indirim hakkı olmayan bir müşteri durumundayım. Standart fiyatı taahhüt kullanıyorum.

Engin 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön