22 Nisan 2013 #1755665

Ttnet Habersiz Taahhüt!

Ttnet aboneliğime 24 aylık taahhüt verilmiş fakat taahhüdün verildiği tarihte ben askerdeydim bununla ilgili ttnet müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirip şikayet bildiriminde bulundum bununla ilgili olarak beni aradılar ve şikayetinizde haklı bulundunuz ve aradaki fark kurumumuz tarafından karşılanacak dendi daha sonra teyit etmek amacıyla tekrar aradım aynı cevabı aldım.


Buraya kadar bir sorun yok ama sonra arayıp aboneliğimi iptal ettirmek için başvuruda bulundum ne gariptir ki bundan bir saat sonra beni tekrar arayıp taahhüdün doğru olduğunu ve farkı benim ödemem gerektiğini söylediler. Bizzat gidip şikayet ettim dilekçe verdim fakat bir sonuç alamadım en sonunda hattımı kapattım.

Abdurrahman 122 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön