27 Mart 2013 #1710213

Ttnet Habersiz Taahhüdü Uzatmış!

15 mart 2013 te internet taahhütümün bitmesi gerekirken ve hiç bir taahhüt vermediğim halde sistem bir yıl uzatmış konuyla ilgili şikayet kaydı oluşturdum 48 saat içinde bana döneceklerini söylediler. bir kaç defa aynı konuyla ilgili aramama ve türk telekoma gitmeme rağmen sürekli şikayet kaydı oluşturularak gerekli hassasiyet gösterilmedi. Konuyla ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesini dilerim. Yoksa en son artık tüketici haklarına başvuracağım.

Ahmet 96 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet14 Nisan 2013

  bu gün 32.gün ve hala şikayetimle ilgili her hangi bir sonuç alamadım. btk'ya da başvurdum, beklemedeyim. birde şunu söyleyeyim. başlığa taahütüm bir yıl uzatılmış diye yazmışım müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre bir yıl değil 17ay uzatılmış. ve yazıklar olsun ttnet sırf fazladan bir kaç ay daha internet ücreti benden alsın diye bu durumumla ilgili bir sonucu bana ulaştırmıyor. bir daha ttnet seninle çalışmak asla...yakınımdaki insanlarada bu durumumu anlatacağım. ilk fırsatta artık tüketici haklarınada başvuru yapacağım. bu durumumdan sorumlu olanlara da hakkımı helal etmiyorum.

 • Ahmet10 Nisan 2013

  hala bekliyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet29 Mart 2013

  hala cevap bekliyorum

 • Ahmet28 Mart 2013

  hazır şablon yolayarak oyalamaktan başka birşey yapılmadı. hakkımı helal etmiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön