20 Mayıs 2014

TTNET Habersiz Paket Değişikliği Yaptı

Ben Kamulu'ya her şey dahil paketini 444 0 375 i arayarak satın aldım fatura tutarım her şey dahil 59. 90 tl idi, İnternet kutumda boş yer olmadığı için başvurumun iptal edildiğini iletti bana arkadaşım bende tekrar başvuru yaptım fakat başka bir tarife satmış bana ve bana en ufak bir bilgilendirme yapmadı, görüşme kayıtlarımın dinlenmesini talep ettim.


206134503 no'lu bir takip numarası verdiler fakat sorgulayamıyorum, bana en son şikayet olarak çok önceki bir şikayetimi gösteriyor 16 ay Türk Telekom' da MT' lik yaptım ve nasıl kelime oyunları yapıldığını da iyi biliyorum nerelere başvuracağımı da biliyorum acilen geri dönüş yapılmasını istiyorum.

İbrahim 298 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim23 Mayıs 2014

    hiç bir sonuç alamadım kayıtlarım dınlenmemiş tutarsızlık içindesiniz. surekli aynı şeyleri tekrarlıyosunuz kayıtlarım dinlensin oyle donus yapılsın istıyorum saygılar..

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön