05 Nisan 2013 #1714913

Ttnet Habersiz Modem Ücreti!

Ben 1,5 yıldır ttnet kullanıyorum 10 gündür internete giremiyorduk nette çok vakit harcamadığımdan intenetin gelip gittiğini sanıyordum ta ki; arıza bildirimi sebebiyle görevli çağırıncaya kadar öğrendik ki habersiz şekilde fibernete aktarılmışız modem almalıymışız.
Eşim (onun üstüne kayıtlı) alırsa 140 tl ben alırsam 250 tl imiş almaya mecbur bırakıldık.


Fatura işlemeye devam ediyor fakat hala internet hizmeti alamıyoruz tvde fiber interneti tüm illere kurmayı halka hizmet olarak gösterip karşılığında insanları bu parayı ödemeye mecbur bırakan ttnet gibi bir firmaya bunu yakıştıramadım. Böyle büyük ve kurumsal bir firmanın daha duyarlı ve maddiyata dayalı olaylarda bilgi vermeye bağlı kalmasını dilerdim.

Ebru 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön