14 Temmuz 2014

TTNET Habersiz İşlemler Yapıyor

Hattı illa izlak imza alıp kapatıyorlar. Oysa hattı online işlem merkezinden açabiliyoruz. Online işlem merkezinden sadece 10 gün askıya alabiliyorsun. Dahası borcumdan dolayı kapanacağı söylendi kapandı da 4-5 ay kadar. Sonra bir de emailim de ne göreyim. Hattı bana bilgi bile vermeden kendi kendilerine açıp 91 tl borçlandırmışlar kullanmadığım hat için. Telefonla bunun haksız bir uygulama olduğunu anlattıysam da dinletemedim. Siz siz olun online işlem merkezlerinden hesap açarken iki kere düşünün. Online açtığınız gibi online kapatamıyorsunuz.

Murat 167 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön