15 Şubat 2013

Ttnet Habersiz İnternet'imi Kesti!

Ocak ayı içerisinde Türk Telekomdan telefon hizmetimin iptal ettim fakat daha sonradan karar değiştirerek tekrar telefon numaramı aktif hale getirdim. bu süreç esnasında tarafıma bilgi verilmeden internet bağlantımın da kesilmesi üzerine tarafıma taahüt iptali sebebiyle 187 TL tutarında fatura kesilmiştir.


Danışma hattını aradığım zaman internetiniz ile telefonunuz ortak bu sebeple telefon iptali olunca internetiniz kesilmektedir yanıtını veriyorlar. Ttnet in yalın interneti yok mu bu hizmete geçiş yaptıramıyorlar mı otomatik olarak ? yada bir telefon açıp durumdan haberdar edemiyor musunuz? Yeniden aktif hale getirilen telefon numaram üzerinden taahütümün devamını talep ediyorum.

Kerem 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön