15 Aralık 2014

TTNET Habersiz İnternet İptali ve Haksız Ceza

01.10.2014 tarihinde artık evde kullanan olmadığı için sabit telefon hattımı iptal ettim. Aradan 2 ay geçtikten sonra, geçtiğimiz hafta internetin kapandığını öğrendim. Sabit hat iptal olunca internette iptal oluyormuş. Kimse uyarmadı, bilgi vermedi.


Ben yaklaşık 10 yıldır TTNET kullanırdım, memnundum. İptalle ilgili ne bir uyarı, ne bir mesaj, ne de SMS geldi. Mağduriyetim bir tarafa firma olarak, "sizin aboneliğiniz sona erdi, yalın internet yapalım mı" diye sormadılar bile. Şimdi interneti iptal ettirdiğim için (kendileri iptal etti) bana kullanmadığım ayların parasını da rücu edeceklermiş. Bu nasıl bir zihniyettir anlamadım, mesele hizmet değil yanıltma.

Osman 424 Okunma

Cevaplar

  • Osman18 Aralık 2014

    Arkadaşlar yazılanlara bakmayın, aradılar aynı lafları tekrar ettiler, ödeyeceksin dediler... 10 yıllık müşteriye yapılan muamele bu, görün işte!...

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön