26 Şubat 2015

TTNET Habersiz Hattı Tekrar Açtı!

Üniversitelilere kampanya dahilinde kızımın üzerine aldığımız 880***8 hat iptal için Diyarbakır merkezine 19.2.2015 tarihinde başvurduk. İrtibat tel. No. Benim üzerime kayıtlı 24 Şubat akşamı saat 19:00'da ikna aramasına karşılık iptal istedik.


Ancak birkaç dakika sonra (kızımın telefonuna) resimdeki mesaj geldi. Kanunen yazılı başvuru yapan vatandaşın beyanı yok sayılmaktadır. İkna telefonuyla aksi beyana rağmen hat açılmaktadır. Diğer tüketicileri uyarmak, TTNET uygulamalarına karşı güç birliği amacıyla burada paylaşıyorum. Bu konuda çok sayıda şikayet olduğunu gördüm.

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön