09 Şubat 2015

TTNET Habersiz Fiyat Artışı!

Ben tayin olup Ankara'ya gittiğimde TTNET alt yapı yetersiz diye farklı bir tarifeden devam edelim dediler ve fiyatı 49.90 olacağını söylediler. Sonra görev icabı şehir dışında olduğumdan faturayı üç ay yatırmayı unuttum, sonra dördüncü ay geldiğimde yani kapalı olduğu halde son ayla beraber 300 küsur fatura çıkardılar, habersiz bilgi vermeden fatura 67 lira olmuş, olmayan ev telefonu fiyatı yansıtılmış. Bu nasıl hizmet anlayışı insanları resmen saf yerine koyuyorlar. Gerekli bütün yasal yollara başvuracağım.

Kemal 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön