02 Mayıs 2013 #1774627

Ttnet Habersiz Dönüşüm Yaptılar Modemi Getirmeyi Unuttular!

Ttnet sahip olduğum ADSL tarifesini bana avantaj sağlamak adına "dönüşümlü tarife" doğrultusunda benim adıma "karar vererek" fibernete geçişini gerçekleştirmiş. Ancak ben aynı zamanda Tivibu kullanıcısı olduğumdan elimdeki modem bu altyapıya destek verememekle birlikte yaklaşık 11 gündür ne televizyonum var ne de internetim.


26 Nisan 2013'den beri hergün çağrı ve şikayet açmama rağmen ne gelen var ne giden. Haftasonu, resmi tatil gibi "bahaneler" ile zaman geçiyor. Önce onay alınır sonra donanım gönderilir sonra hizmet şekli değiştirilir. Hiçbir sebep göstermeden servisimin kesintisinin özürü ne olacak çok merak ediyorum. Evinizde TV ve internetin olmadığı bir durumu hayal edebilir misiniz?

Umut 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön