26 Mart 2013 #1706598

Ttnet Habersiz Bağlantımın Kesilmesi!

Ttnet müşterisi iken 2011 aralık ayında babamla yapılan telefon görüşmesinde internet faturamızın D-Smarta almamız halinde belirli miktarda düşeceği söylenmiştir. Biz telefonda Ttnet ile 24 aylık sözleşmemiz olduğunu belirtmemize rağmen sözleşme fesih bedeli ödemeyeceğimiz söylenmiştir. Aylık faturamı ödemek için ödeme merkezine gittiğimde Ttnet müşterisi olmadığımı Ttnet in bana yaklaşık 260 tl civarında tutarı sözleşme fesih bedeli olarak çıkarttığını öğrendim ve bu parayı mecburen ödemek zorunda bırakıldım. Ttnet kendileri ile 24 ay sözleşmesi bulunan babamdan hiçbir şekilde yazılı veya sözlü onay almadan bizim sözleşmemizi fes etmiştir. Bu konuda şikayetçiyim.

Sercan 20 Okunma

Cevaplar

  • Sercan31 Mart 2013

    Herhangi Bir Bilgilendirme Tarafımıza Yapılmadı. Tek Göüşmede Tarafımıza Dönüleceği Söylendi Ama Dönülmedi...

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön