16 Mayıs 2014

TTNET Habersiz Aktivasyon Yapılmış!

Yaklaşık 6 ay önce internetimi kapattırmak için başvuruda bulundum. TTNET müşteri hizmetlerinden bir beyefendi kapatma başvurumdan sonra beni aradı. Bazı haklarımın olduğunu, kapatırsak haklarımdan vazgeçmiş olacağımdan bahsetti. Ben de 6 ay kadar dondurmaya karar verdim.


Dondurma işlemi gerçekleştikten sonra telefondaki kişi internetiniz açılmadan 1 hafta önce tarafıma bilgilendirme yapılacağını söylemişti. Ancak hiçbir haber verilmeden 13.05.2014 tarihinde internetimin aktif hale geldiğini öğrendim. Müşteri temsilciliğini aradığımda bu konu hakkında yapabilecekleri herhangi bir şey olmadığı söylendi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yaşar 136 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön