02 Şubat 2015

TTNET Habersiz Aktifleştirme Ve Ücretlendirme

1 yıllık taahhüdüm vardı ve bittikten sonra başıma daha büyük bir bela gelmesin diye kapattırmaya gitmiştim. Şişlide hattımı iptal etmeyip dondurulduğunu öğrendim. 6 ay sonra gelen mesajda İnternet'imin tekrar aktif olduğu bilgisi ulaştırıldı ve Call Center ile görüştüğümde öğrendim ki iptal edilmemiş, hattım dondurulmuş!

Acil başlıklı faks ile iptal edilmesine dair sağ olsunlar kapattılar ama bu sefer de cihazları iade etmemişim diye bir şey uydurdular ki elimde ıslak imzalı belge var!

Belgeyi ibraz ettiğimde bu sefer kendi kayıtlarını okumaktan yoksun TTNET fatura bedelinin cihazlardan değil de taahhüdüm varken dondurmuşum diye bir şey uydurdu.

Eren 110 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön