04 Eylül 2013 #1993415

TTNET Habersiz Abonelik Yaptı!

Ttnet 'ten 29/08/2013 tarihinde bir mesaj aldım mesajda başvuru evraklarının adıma teslim edilmek üzere kargoya verildiği yazıyordu. Önemsemedim ama bugün yani 04/09/2013 tarihinde hattımın aktif hale geldiği yazıyordu. Ttnet ile geçtiğimiz ayda devir konusunda problem yaşamıştım ve devir işlemleri gerçekleşmediği için iptal edilmişti.


Bunun üzerine siteden şikayet bölümüne 20.08.2013 tarihinde şikayetimi ayrıntılı bir şekilde yazdım ne bu şikayetime cevap yazıldı nede sorunum çözüldü. Şimdi ise habersiz abonelik yapıyorlar. Aboneliği kom online hizmetler yapmış, iptal için bir sürü prosedür. Konuyu tüketici haklarına yazacağım böyle bir hizmet olmaz. Acil olarak yetkililerden cevap bekliyorum.

İbrahim 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön