16 Mayıs 2013 #1801110

Ttnet Habersiz Abonelik İptali Yapılmış!

08/05/2012 tarihinden itibaren internet bağlantısı yapılacak bekliyoruz. Bekliyoruz geliniyor 5 dk kapıda bekletildik diye kapıya vurmalar v. s tam 6 gündür biz evde ağaç olduk ama kimseye bir şey söylenmiyor. Defalarca benden habersiz abone iptali yapılmış Ttnet kendi arıyor neden iptal ettiniz diye yahu ben etmedim bana evde bekleyin dediniz 6 gündür bekliyorum gelen yok acaba bu hizmet bedava mı yoksa bizim ödediğimiz para değil mi diyorum kendime bu konu için yazacak çok şey var ama biz bekleyelim bakalım ne olacak?

Mevlüt 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön