17 Eylül 2013

TTNET Haberim Olmadan Beni Kurumsal Üye Yapmışlar!

Haziran ayında TTNET ADSL faturamı incelerken, bilgim ve onayım olmadan beni kurumsal abone yapmışlar ve faturamdan her ay (hiç kullanmadığım) internet güvenlik paketi fatura etmişler.


Otomatik ödemede olduğundan bu iş aylarca devam etmiş. Bu konuda firmaya sorunumu ilettim umursamadılar. Daha sonra bu site aracılığıyla 1869389 şikayet numarası ile şikayette bulundum.
8 Temmuzda lütfedip aradılar ve yaptıkları incelemede haklı olduğumu ilettiler.


Bundan sonraki faturalarınızda fazla alınan ücretler tarafınıza iade edilecek dediler ancak bu olayın üzerinden 2 fatura dönemi geçti ne bir indirim var ne de ilgilenen kişi. Bununla ilgili bugün tekrar aradığımda yazılı şikayet edebileceğimi söylediler.

Harun 77 Okunma

Cevaplar

 • Harun25 Eylül 2013

  25 Eylül'e de geldik, hala değişen arayan soran yok... Umursayan da yok galiba....

 • Harun22 Eylül 2013

  Farkındamısınız ttnet tüm şikayetlere aynı matbu cevabı yapıştırıyor. Geçen bunca zamana ragmen beni 8 Temmuz'da arayıp haklısınız demiş olmalarına ragmen bugün 22 Eylül ve hala değişen ve düzelen bir şey yok. İstatistiklere baktığınızda tüm şikayetleri en hızlı cevaplayan şirket. Hatta hiç cevapsız şikayet yok, ama ben hiç çözülmüş şikayet olduğuna inanmıyorum. copy paste satndart cevaplar... Bu cevaplarında değerlendirilmesini eklemeyi site yöneticileri düşünmeli...

 • Harun21 Eylül 2013

  Cevaplarında mail adresime bilgilendirme yapıldığı yazıyor ancak Mail adresime bilgilendirme falan yapılmamış, ne sonuç var ne de ilgilenen kişi... Bıktım artık bu adamlardan ve matbu cevaplarından... 8 Temmuz'daki ses kaydınızı dinleyin elinize tekrar pusula alıp ABD'yi aramanıza gerek yok, bizzat kendiniz bu incelemeleri yapıp 8 Temmuz'da beni arayarak şikayetimi haklı bulduğunuzu iletmiştiniz... Faturalardan düşecekti...

 • Harun20 Eylül 2013

  Daha önceki şikayetlerimle ilgili olarak defalarca inceleme yapıldı ve haklı bulunduğum iletildiği halde, bu hatalarını hala düzeltmiyorlar ve tekrar şikayet ettiğimde de, sırf sitenizde cevaplanmış olarak görünsün diye matbu cevap yapıştırıyorlar. 17.09 tarihli cevaplarında mail adresime bilgilendirme yapıldığı yazıyor ancak Mail adresime bilgilendirme falan yapılmamış, ne sonuç var ne de ilgilenen kişi... Bıktım artık bu adamlardan ve matbu cevaplarından... 8 Temmuz'daki ses kaydınızı dinleyin elinize tekrar pusula alıp ABD'yi aramanıza gerek yok, bizzat kendiniz bu incelemeleri yapıp 8 Temmus'da beni arayarak şikayetimi haklı bulduğunuzu iletmiştiniz...

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön