07 Ağustos 2015

TTNET Haberim Olmadan Aboneliğimi Tekrar Açmış!

Geçen yıl iptal ettirmiş olduğum 03127667*** no'lu hattıma bağlı aboneliğimi TTNET 1 yıl aradan sonra kendi kafasına göre tekrar açmış işin ilginç tarafı internet açılmış benim haberim yok insan bir mesaj atar tekrar internetiniz kullanıma açılmıştır bilginiz olsun diye! Ama ne hikmetse fatura zamanı gelince şu kadar borcunuz var diye mesaj atmışlar. Aboneliği kesinlikle iptal etmiyor sadece donduruyor sizin haberiniz izniniz olmadan tekrar açıp size borç gönderiyor. Çok pişmanım haksız kazanç diye dava edeceğim.

Hüseyin 23 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin08 Ağustos 2015

    Bilgilendirme dedikleri sadece kılıfina uydurdular çözüm yok!

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön