30 Ocak 2015

TTNET Haber Vermeden İcra Takibi Başlattı!

Kapattırmak istediğim interneti isteğim dışında dondurarak 6 ay sonra bana sormadan tekrar hizmete açtılar ve oturmadığım bir adrese bağlı olan internet için borç çıkarttılar. İnterneti ikinci kez kapattırdım ama bu seferde bana hiçbir bilgi vermeden aramadan borç için icra takibi başlatmışlar. Bana icra takibi kağıdı ulaşmadan önce ben birkaç sefer kendi internet sitelerinden borç sorgulaması yaptım borcunuz bulunmamaktadır şeklinde uyarı aldım.

Şimdi size sorarım; kendi hizmetiniz olan borç sorgulamada borç görünmüyorsa siz arayıp şu kadar borcunuz var ödeyin demezseniz bizim nereden haberimiz olacakta borcumuzu (ki başta haksız yere çıkarılan borç) bilip ödeyeceğiz!

Gökhan 90 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön