09 Eylül 2013 #2000676

TTNET Haber Vermeden İcra Takibi Başlatmış!

2011 yılında TTNET aboneliğimi Smile ADSL'e taşıdım. Kalan bir fatura borcumdan dolayı haciz işlemleri başlatılmış ve TTNET bunun bilgisini bana 2013 yılında cep telefonuma mesaj atarak bildiriyor. Katlanıp 5 katına kadar çıkan borcumu 3 gün içinde ödemem gerektiği bana mesaj yoluyla dün bildirildi.


TTNET'in Türlü kampanyaları için her gün çalan ev telefonum ya da onca yıldır faturaların geldi ev adresim veya mai adresime ne hikmetse iki yıldır bu borç için bir kere bile bilgi gelmedi, aranmadım, mail atılmadı. Soruyorum şimdi size bu yanıltıcılık değil de nedir?
Hakkımı yasal yollardan arayacağımı ve TTNET'e yapmış olduğu bu yanıltıcığından dolayı şikayetimi bildiriyorum.

Feray 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön