03 Şubat 2014 #2271386

TTNET Haber Verilmeden Yapılan Abonelik

TTNET üniversiteli kampanyasına başvuruda bulundum. Ama kabul edilmedim. Buraya kadar sorun yok ama abone yapan firma tarafım haberdar edilmeyerek doldurmuş olduğum belgeleri saklayarak adıma tekrardan bir internet aboneliği yapmış. Bundan benim haberim yok. Kabul edilmediğim zaman bilgilerim neden saklamıyor? Bunlar neden imha edilmiyor ve haber edilmeden internet aboneliği yapılıyor?

Ziya 48 Okunma

Cevaplar

  • Ziya07 Şubat 2014

    verilmeyen modem de verilmi? gibi g

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön