13 Mayıs 2013 #1793928

Ttnet Güya Fiber İnternet!

2 yıldan fazladır Ttnet abonesiyiz. 7 ay kadar önce evimizi taşıdık ve internet hizmeti aldığımız numarayı yeni adrese naklettirdik. Bu arada Ttnet'le sözleşme yenileme zamanımız gelmişti. Yenilerken Ttnet görevlisi arkadaş telefonda bulunduğumuz yere Fiber İnternet çekildiğini söyledi. 15 senedir internet kullanıyorum.


Bu kadar sık kopan internet bağlantısı görmemiştim. Hızı derseniz Fiber İnternetle hiç ilgisi yok. ADSL'den belki biraz daha hızlıdır. O da sürekli yavaşlıyor. Site yönetimiyle konuştuğumda Fiber İnternet kablolarını bulunduğumuz sitenin bloklarının altlarına kadar çektiklerini öğrendim. Meğer evlere kadar interneti çekmemişler.

Selin 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön